Panasonic Lumix TZ80

Fot. Skapiec.pl
Poręczny kompakt, pozwalający przy okazji rejestrować filmy z rodzielczością 4K dziś możecie kupić o ponad 500 zł taniej.

Panasonic Lumix TZ80 to kompakt wyposażony go w 18-megapikselową matrycę MOS o rozdzielczości 18,1 megapiksela, którą wspomaga procesor Venus Engine. Pozwala to na fotografowanie z prędkością 5 kl./s. w pełnej rozdzielczości oraz z pełnym wsparciem autofokusa.

Dowolność robienia zdjęć z bliska i daleka zapewnia obiektyw zoom o ogniskowej 24-720 mm, a w pracy z długimi ogniskowymi i długim czasem naświetlania pomoże 5-osiowa stabilizacja obrazu.

Lumix TZ80 ma 3-calowy, dotykowy ekran, natomiast poręczność w trybie manualnym gwarantuje pierścień nastaw umieszczony wokół obiektywu oraz tylni wybierak. Użytkownicy, którzy używają aparatu cyfrowego w roli kamery z pewnością docenią fakt, że Lumix TZ80 rejestruje materiały wideo w jakości 4K.

Oferta Black Friday: Lumix TZ80

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.