Poważna awaria providera OVH [AKTUALIZACJA]

[AKTUALIZACJA]
Otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie firmy OVH:

Z uwagi na awarię części sieci szkieletowej OVH oraz niedostępność zasilania w centrum danych Strasbourg, część klientów OVH nie ma dostępu do usług zlokalizowanych w centrach danych w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Francji. Dostęp do usług jest możliwy w centrach danych: w Warszawie, Kanadzie oraz w centrum danych P19 Paryż – Francja. Pracujemy nad przywróceniem dostępu do usług.

Z raportów użytkowników wynika, że nie działają zlokalizowane we Francji centra danych w Strasbourgu, Roubaix i prawdopodobnie Paryżu i Gravelines. Wciąż online są centra danych w Kanadzie.

Z dotychczasowych informacji wynika, że nie działają dwie niezależne linie zasilania. Jeszcze bardziej szokujące są informacje, że nie wystartowały dwa zestawy generatorów awaryjnych. Firma zapewnia, że pracuje nad problemem, ale nie podaje żadnych szacunkowych terminów usunięcia awarii.

Nie działają łącza optyczne pomiędzy centrami danych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.