W przyszłym roku też trzy nowe telefony Apple

Każde urządzenia będzie w innym rozmiarze. Zdaniem KGI Securities, Apple zdecyduje się na dwie konfiguracje sprzętowe. Znamy też nieoficjalną prognozę ceny smartfonu z ekranem 6,1''.

Według analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo, Apple, podobnie jak w tym roku, także w przyszłym, pokaże trzy nowe telefony. Nie jest to oficjalna informacja, ale Ming-Chi Kuo uchodzi za dobrze zorientowanego, jeśli chodzi o firmę z Cupertino. Spekulacja znalazła się w raporcie przewidującym dalsze rynkowe posunięcia Apple’a.

Jest też przeciekowe zdjęcie, na którym uwagę zwraca wygląd smartfonów, odziedziczony po iPhone’ie X.

Trzy nowe iPhone’y jednego roku? (fot. GSMArena)

Kolejna kwestie, o których dowiadujemy się, to rozmiar i rodzaj matrycy. Nowe iPhone’y będą miały przekątne 5,8, 6,1 oraz 6,5”. Największy i najmniejszy spośród nich dostaną matryce typu OLED o gęstym upakowaniu pikseli, powyżej 450 PPI, natomiast model 6,1″ będzie wyposażony w ekran TFT-LCD o gęstości pikseli na poziomie około 320 PPI.

Modele z ekranami OLED dysponowałyby tymi samymi podzespołami wewnątrz. iPhone z wyświetlaczem 6,1″ byłby słabszy technicznie i tańszy – między 649 a 749 dolarów, czyli 2330-2700 złotych – a zatem jak na nowy telefon Apple’a dość tani. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.