PS4

PS4 Slim w zestawie z grami

Z okazji Czarnego Piątku taniej kupimy PS4 Slim, czyli model mniejszy i lżejszy od swojego poprzednika. W zestawie znajdziemy też tegoroczne hity takie jak "Horizon: Zero Dawn" czy "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo".

PS4 Slim ma dokładnie te same możliwości co wcześniejszy model konsoli – odtwarzanie filmów Blu-Ray, granie w rozdzielczości Full HD, wsparcie dla technologii HDR oraz funkcję Share Play pozwalającą na udostępnienie gier zainstalowanych na konsoli znajomemu poprzez sieć. Różnica dotyczy jedynie konstrukcji, która jest o 40 proc. mniejsza. Posiadacze małych mieszkań tę cechę z pewnością docenią.

ps4 slim
Srebrny wariant kupimy teraz taniej m.in. w Komputroniku

Jeszcze w ubiegłym miesiącu za „slimkę” trzeba było zapłacić 1149 zł. W ten weekend kupicie ją jednak za 999 zł. Przeceniono także wariant z dyskiem 1 TB Warto skusić się także na zestawy z grami, zwłaszcza z wielokrotnie nagradzaną grą akcji „Horizon: Zero Dawn”.

Oferta Black Friday:

  • PS4 Slim 500 GB – 999 zł
  • PS4 Slim 500 GB z grą „Minecraft” – 1049 zł
  • PS4 Slim 500 GB Silver Edition + dodatkowy DualShock 4 – 1199 zł
  • PS4 Slim 1 TB z grą „Horizon: Zero Dawn” – 1349 zł
  • PS4 Slim 1 TB z grą „Horizon: Zero Dawn” i „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” – 1449 zł

 

 

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.