Znamy specyfikację Samsunga Galaxy A7 2018

Fot. TechViral
Seria A koreańskiego producenta to modele ze średniej półki. Samsung wyraźnie stawia granicę miedzy nią, a niższą - J. Wiadomo już, czego powinniśmy spodziewać się po kolejnym A7. Poza proporcjami ekranu, wiemy m.in., jaki do tego telefonu trafi procesor.

Samsung odświeży w 2018 roku popularną serię „średniaków”, oznaczanych literą „A”. Mamy nowe dane o modelu Galaxy A7 2018. Specyfikacja pojawiła się w związku z procesem certyfikacyjnym w Federal Communications Commission, czyli w amerykańskiej komisji łączności. Oznacza to, że premiera nowego urządzenia jest bardzo blisko.

Samsung Galaxy A7 2018 dostanie procesor Exynos 7885 – ciekawy SoC z wydajnym GPU (fot. DroidHolic)

Przyszłoroczny Galaxy A7 będzie wyposażony w produkowany przez Samsunga CPU – Exynos 7885 (8 rdzeni: 6 Cortex A53 i 2 szybsze Cortex A73). To powinno pozwolić na długą pracę na baterii, a kiedy to konieczne, zapewnić znaczną wydajność. W przypadku modelu A7, oznaczonego w dokumencie jako SM-A730F, SoC będzie pracował z częstotliwością 1,59 GHz. Zastosowany w nim GPU to Mali-G71. W smartfonie znajdzie się 6 GB pamięci RAM.

Samsung Galaxy A7, jak przystało na telefon na 2018 rok, bezramkowy (fot. SamsungMobileNews)

Urządzenie, w przeciwieństwie do nowości z niższej serii J, będzie miało ekran o proporcjach 18:9 – coraz bardziej popularnych w średnim segmencie. LG Q6 rośnie konkurencja. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.