Spellforce 3 za darmo do 27 grudnia

Darmowa wersja próbna umożliwia grę w trybie player versus player w układach 1 na 1, 2 na 2 i 3 na 3, a także tryb pojedynczego gracza, w którym mierzymy się z komputerem. Można też grać w kooperacji, także kontrolując wspólnie jedną frakcję z dostępnych trzech: Ludzi, Orków i Elfów.    Free Preview zawiera cztery mapy: Old Battlegrounds, The Mystic Valley, Hybernian Ruins i Leonidar Heathlands.

Wydawca zastrzega, że wersja próbna nie w pełni oddaje wrażenia, jakie dostępne będą w wersji ostatecznej, zwracając uwagę szczególnie na możliwe problemy ze zbalansowaniem rozgrywki i prosząc o informację zwrotną o wszelkich odkrytych nieprawidłowościach.

The Spellforce 3 to gra RTS mocno czerpiąca takżę z gatunku RPG, kładąca nacisk zarówno na eksplorację, rozwój i walkę, jak i na linię fabularną. Wersja Free Preview będzie dostępny do 23.00 27 grudnia. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.