Cena Samsunga Galaxy J2 (2018) ujawniona

Świat smartfonów to nie tylko flagowce. To także modele skierowane do mniej wymagających użytkowników, także tych dla których segment średni dalece wyprzedza zapotrzebowanie. Budżetowe smartfony powoli przestają być traktowane po macoszemu także przez największych graczy. Nowy Samsung Galaxy J2 (2018) prezentuje się całkiem nieźle jak na ten segment. A teraz znamy też jego cenę. A wszystko przez rosyjski sklep internetowy, który nieco pośpieszył się z jej ujawnieniem. U naszego olbrzymiego sąsiada za J2 (2018) przyjdzie zapłacić 7990 rubli.

Cena w rosyjskim sklepie becompact.ru w przeliczeniu na złotówki to 489 zł. Całkiem rozsądnie (fot. becompact.ru)

Jak to wygląda w przeliczeniu na złotówki? Oparty na Snapdragonie 425 Samsung Galaxy J2 (2018) jest urządzeniem dość tanim, kosztuje bowiem mniej niż 500 zł. Dokładnie to 489 zł czyli nowy 5-calowy budżetowiec Samsunga będzie kosztował dokładnie tyle, co jego poprzednik w chwili premiery. To dość atrakcyjna oferta, jednocześnie konkurencja jest w tym segmencie bardzo silna. Chociażby w postaci Xiaomi Redmi 5.

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.