smartfon

Do 3 GB darmowego internetu miesięcznie – za oglądanie reklam w smartfonie

Fot. Pixabay
WebHop ma płacić swoim użytkownikom dodatkowym transferem. Wystarczy, że internauta zgodzi się na wyświetlanie reklam i ofert. Pakiet internetowy może wzrosnąć do 3 GB miesięcznie i do 100 MB dziennie.

Program WebHop dostępny jest na razie wyłącznie dla systemu Android. Umożliwi użytkownikom zwiększenie internetowego pakietu danych w zamian za oglądanie reklam. Wersja testowa aplikacji pozwoli co najmniej 7500 użytkowników uzyskać do 100 MB dodatkowego transferu dziennie. Wygenerowany tak pakiet można wykorzystać dowolnie – przeglądając strony, używając komunikatorów i dowolnych przeglądarek. W trakcie serfowania, co jakiś czas, wydawca nie określa jak często, na ekranie pojawią się reklamy lub oferty sponsorów. Miesięczny maksymalny transfer, o jaki można powiększyć swój standardowy abonament, to 3 GB.

webhop
Interfejs aplikacji WebHop (graf. MOBEN)

Aplikacja współpracuje z czterema sieciami: Orange, Plus, T-Mobile i Play. Dane przesyłane za jej pośrednictwem, czyli reklamy, nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Administratorem WebHop jest firma MOBEN. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.