Robotyczny DJ serwuje muzykę klubową

Klub „Karolovy Lazne” działa w Pradze z powodzeniem prawie 20 lat. Ostatnio postanowił wprowadzić pewne unowocześnienie: jednym z DJ-ów grających na imprezach jest teraz zmodyfikowane i zaprogramowane ramię produkcji znanej w przemyśle robotycznym firmy KUKA.

The first and very unique ROBOT is going to bring the PARTY to…

THE FIRST IN EUROPE! ARE YOU READY?The more then fantastic experience you will have with us!The first and very unique ROBOT is going to bring the PARTY to the NEW LEVEL!Come! Enjoy! Get ready! SHARE! LIKE! COMMENT!Thank you!

Opublikowany przez KARLOVY LAZNE OFFICIAL na 11 grudnia 2017

KUKA pracuje (nomen omen) ramię w ramię z ludzkim DJ-em, zmieniają się bowiem co godzinę. KUKA potrafi wymieniać płyty, wybierać utwory, a nawet scratchować. A od czasu do czasu zachęcająco podryguje w rytm muzyki.

Robotyczny DJ powstał na zamówienie klubu i jest adaptacją urządzenia używanego w przemyśle motoryzacyjnym. Z czasem proste na razie oprogramowanie ma zostać udoskonalone, tak by KUKA zaczął korzystać z uczących się algorytmów. Na razie jest to po prostu bardziej zaawansowana szafa grająca. Ale sami przyznacie, że niebrzydka.

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.