Far Cry 5 na nowym zwiastunie

Piąta odsłona popularnej serii strzelanek zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 27 marca. Producent zapowiedział właśnie przepustkę sezonową, która zagwarantuje graczom dodatkowe atrakcje. W jej skład wejdą trzy DLC: „Dead Living Zombies”, czyli zabawa z nieumarłymi, „Hours of Darkness”, w którym gracze zmierzą się z Wietkongiem oraz „Lost on Mars”, w którym czeka na graczy walka z marsjańskimi pajęczakami. Ciekawie prezentuje się zwłaszcza ten ostatni dodatek, ponieważ do tej pory seria „Far Cry” nie wychodziła poza obszar Ziemi.

To jednak nie wszystko. W skład przepustki sezonowej wejdzie także odświeżona wersja „Far Cry 3”. Remaster pojawi się również na konsolach i komputerach w samodzielnej wersji, ale dopiero latem tego roku. Posiadacze przepustki otrzymają do niego dostęp cztery tygodnie przed premierą.

Ubisoft zaprezentował także najnowszy zwiastun fabularny, prezentujący głównego antagonistę – Ojca sekty działającej w stanie Montana. Przypominamy, że „Far Cry 5” jest grą dla dorosłych, a materiał wideo zawiera wiele brutalnych scen.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.