MWC 2018: drugi dzień targów w 6 zdjęciach, tweetach i filmach

We wtorek na Mobile World Congress zobaczyliśmy kilka ciekawych telefonów. Huawei przywiozło natomiast, zamiast nowych flagowców, trzy tablety i nowego Matebooka X Pro. Poniżej nasze multimedialne podsumowanie drugiego dnia wydarzenia.

Sony, tak jak zapowiadaliśmy, pokazało nowe flagowe telefony Xperia XZ2 i XZ2 Compact. Przeczytacie o nich więcej w newsie Krzysztofa Bogackiego.

(fot. Sony)

Huawei w przeciwieństwie do Sony zdecydowało się przesunąć premierę smartfonu P20 na 27 marca. Do Barcelony chińska firma przywiozła za to MateBooka X Pro i trzy tablety z Androidem.

Ultrabook ma ekran o rozdzielczości 3K i waży zaledwie 1,33 kilograma. Wewnątrz pracuje procesor Intel Core i7, wspierany przez 16 GB RAM-u. Ciekawostką jest wysuwana megapikselowa kamera schowana pod przyciskiem funkcyjnym.

(fot. Huawei)

Vivo pochwaliło się z kolei prototypem smartfonu Apex. Szerzej pisze o tym koncepcyjnym urządzeniu Sylwia Zimowska.

Z kolei francuska firma Wiko na targach pojawiła się ze smartfonami View2 i View2 Pro, które stylistką przypominają iPhone’a X.

wiko view2 pro
(fot. Wiko)

I jeszcze superwytrzymały telefon CAT. Model S61 to duża wytrzymałość i pojemna bateria.

CAT S61
(fot. CAT)

Mobile World Congress potrwa do czwartku. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.