MWC: Motorola może wskrzesić markę RAZR?

Podczas spotkania prasowego na targach MWC w Barcelonie CEO Lenovo, Yang Yauqing, zapytany o możliwość powrotu kultowej Motoroli RAZR na rynek nie potwierdził jednoznacznie, że taki model jest w planach, ale zdradził, że rozwój elastycznych ekranów sprzyja takiej konstrukcji i że wkrótce powinniśmy zobaczyć smartfon bardzo podobny do składanego telefonu RAZR.

Wraz z nowymi technologiami, zwłaszcza elastycznymi wyświetlaczami, myślę, że będziecie widzieć coraz więcej innowacji w projektach naszych smartfonów. Mam nadzieję, że to, co właśnie opisaliście [telefon w stylu Motoroli RAZR] zostanie wyprodukowany bardzo szybko.

Wskrzeszanie legend staje się ostatnio bardzo modne i nie zdziwilibyśmy się, gdyby Lenovo podążyło tą samą drogą co Nokia. Motorola RAZR była jednym z najbardziej udanych telefonów tego producenta. W 2016 roku wypuścił on nawet nostalgiczne wideo, przypominające popularność tego modelu w liceum z roku 2005.

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.