mwc 2018

7 technologicznych gwiazd Mobile World Congress

Fot. Pixabay
Podsumowujemy jedno z najważniejszych wydarzeń IT na świecie. Co uznaliśmy za najciekawsze podczas MWC 2018? 4 smartfony, tablet, laptop... i ekspres do kawy. Ale nie byle jaki - urządzenie potrafi zrobić kawę z naniesionym selfie, czyli selfieccino, znajdziecie je na końcu naszego zestawienia.

2. Samsung Galaxy S9+, czyli flagowiec z najlepszym aparatem na rynku

S9 i S9+ trudno nazwać przełomowymi urządzeniami, bo ich wygląd czy funkcje nie odbiegają specjalnie od ubiegłorocznych modeli. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę optykę, większy z modeli Samsunga góruje nad konkurencją. Podwójny aparat ze zmienną przysłoną, świetna stabilizacja obrazu i bardzo dobrze działający tryb slow motion w 960 kl/s spowodowały, że specjaliści z Dx0 Mark przyznali temu smartfonowi najwyższą liczbę punktów. Nowe Samsungi zostały także wzbogacone oryginalnymi, animowanymi emotikonami. Do tego dochodzą m.in. skaner tęczówki oka i wodoodporna obudowa – plus cena nie aż tak wysoka jak się spodziewano. Szerzej o obydwu „es-dziewiątkach” pisze Konstanty Młynarczyk.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.