mwc 2018

7 technologicznych gwiazd Mobile World Congress

Fot. Pixabay
Podsumowujemy jedno z najważniejszych wydarzeń IT na świecie. Co uznaliśmy za najciekawsze podczas MWC 2018? 4 smartfony, tablet, laptop... i ekspres do kawy. Ale nie byle jaki - urządzenie potrafi zrobić kawę z naniesionym selfie, czyli selfieccino, znajdziecie je na końcu naszego zestawienia.

4. CAT S61 – smartfon, który nie zawiedzie w najgorszych warunkach

CAT S61
CAT S61 niczego się nie boi (fot. Bullitt)

Flagowce flagowcami, ale wielu użytkowników potrzebuje smartfonu, który nie tyle dobrze wygląda, co sprawdzi się w ekstremalnych okolicznościach. Widzicie pracownika tartaku czy platformy wiertniczej, obsługującego szklany, kruchy ekran telefonu? Takie osoby potrzebują sprzętu, który nie potłucze się przy pierwszym upadku na beton, nie zatnie w minusowych temperaturach i pozwoli na obsługę w grubych rękawicach. CAT S61 może nie jest piękny, ale spełnia wszystkie wymienione warunki. Ciekawymi dodatkami są kamera termowizyjna, laserowy dalmierz i sensor wykrywający zanieczyszczenia powietrza. Więcej o CAT S61 pisze Wintermute.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.