CHIP Winter Challenge: ekstremalne testy ThinkPada X1 Carbon [WIDEO]

Fot. Konstanty Młynarczyk
Odporność na wilgoć, niewrażliwość na wstrząsy i mróz to oczywiste cechy ciężkich, pancernych notebooków przeznaczonych do pracy w terenie. Ale nie spodziewamy się tych cech po ultralekkim i super cienkim komputerze, którego naturalnym środowiskiem jest miasto.

Przyznam, że kiedy podczas przygotowań do CHIP Winter Challenge pojawił się pomysł, by przekonać się, ile prawdy jest w legendzie o niezniszczalności notebooków ThinkPada, byłem nieco… sceptyczny. Do tej pory bowiem zabieraliśmy w góry przypominające cegły, ciężko opancerzone komputery przenośne przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach. Stawaliśmy na nich, używaliśmy jako deski do krojenia podczas przygotowywania posiłków i rzucaliśmy beztrosko w śnieg. Ale zrobić to samo z ultrabookiem o grubości zaledwie 16 mm? Cóż, zaryzykowaliśmy. Przekonajcie się sami, czy legenda ThinkPada jest prawdziwa.

Więcej o ThinkPadzie X1 Carbon i naszych zabawach z nim znajdziecie tutaj >>

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.