CHIP Winter Challenge: ruter Netgear NightHawk M1 [WIDEO]

Fot. Konstanty Młynarczyk
Podczas zimowej, bieszczadzkiej wyprawy, choć bardzo nas korciło, żeby odciąć się od cywilizacji zupełnie, nie mogliśmy sobie pozwolić na to, by pozostawać offline. Łączność ze światem zapewniał nam szybki niczym jastrząb ruter mobilny.

Fakt, nie jest to najmniejsze z urządzeń, które mieliśmy okazję testować, ale za to jedno z najszybszych, a przy okazji najbardziej wytrzymałych. Większość podobnych ruterów pracuje maksymalnie kilka godzin bez zasilania, ten wytrzymał prawie dwa dni. Oczywiście NightHawk M1 jest odpowiednio cięższy, zgodnie z zasadą, że „nie ma darmowych lunchów”. Ale wybierając się na dłuższą wyprawę, lepiej mieć ze sobą sprzęt, który dłużej niż krócej popracuje bez zasilania. I jeszcze jedna zaleta: jest ładny. Niby cecha mało istotna, ale przyjemniej korzysta się z rzeczy estetycznie wykonanych. Obejrzyjcie wideo, które nagraliśmy nad Solinką nieopodal rezerwatu Sine Wiry.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.