CHIP Winter Challenge: „Wataha” w bieszczadzkim lesie [WIDEO]

Fot. Damian Kwiek
Komu przyszłoby do głowy, żeby w środku bieszczadzkiego lasu, w półmetrowym śniegu i na mrozie zorganizować sobie plenerowe kino? Nam przyszło i właśnie tak zrobiliśmy. Zapraszamy na seans.

Nawet w lesie można urządzić się tak, by wygodnie obejrzeć film. Między drzewami zawiesiliśmy więc zaimprowizowany ekran, ThinkPad Carbon X1 posłużył do odgarnięcia i wyrównania śniegu (zyskaliśmy więc wygodne, choć nieco twarde kinowe fotele), a ruter Netgear Nighthawk M1 z kartą Plusa – zapewnił połączenie z internetem. Po otrzepaniu ThinkPada ze śniegu zalogowaliśmy się na nim do konta HBO GO, które jest oferowane wraz z pakietem danych w Plusie. Potem już tylko wystarczyło wydłubać śnieg z gniazd w ThinkPadzie, by podłączyć projektor LG PH30JG i zasiąść do oglądania serialu. Jakiego? Wybór był oczywisty – w środku Bieszczad to po prostu musiała być „Wataha”.

Oprócz tego, koniecznie obejrzyjcie, jak znęcamy się nad dyskiem twardym LaCie, stajemy na cieniutkim ThinkPadzie X1 Carbon oraz sprawdzamy, na co stać powerbanki VARTA Slim! | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.