Genesis Xenon 750 – polska mysz dla graczy

Gdy mówimy o sprzęcie dla graczy najcześciej przychodzą nam do głowy takie marki jak Roccat, Razer czy SteelSeries. Te jednak dość często oferują swoje produkty w dość wysokich cenach. W nieco niższym segmencie jest sporo miejsca dla mniejszych producentów, a jednym z nich jest polska marka Natec/Genesis. Pokazała ona właśnie mysz, której nie musi się wstydzić nawet przy dużych graczach rynku gamingowych „gryzoni”.

Boczne nakładki zmieniające profil myszy, podświetlenie, dobry sensor – Xenon 750 ma zdecydowanie wysokie ambicje (fot. Genesis)

To co ma stanowić o sile nowego Genesis Xenon 750 to sensor. PMW3330 ma maksymalną rozdzielczość 10200 DPI, ale nie to jest jego największą siłą. Czujnik ten jest ceniony za dobre próbkowanie (1000 Hz), szybkość maksymalną 150 IPS oraz dobrą akcelerację 30G. Sprawdza się on wyśmienicie także na różnorodnych podkładkach. Poza tym model Xenon 750 wyposażono w przełączniki Omron, mające wytrzymałość 10 milionów kliknięć. Cena nowej myszy to 159 zł.

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.