pedigree selfiestix

Pedigree SelfieStix pomoże wykonać idealne selfie z psem

Fot. Volvo
Moda na selfie nie przemija, a raczej ciągle ewoluuje za sprawą coraz to lepszej optyki przednich kamer w smartfonach. Uwielbiamy robić sobie zdjęcia z przyjaciółmi oraz zwierzętami, ale uchwycenie tych ostatnich jest często niewykonalne. W tym celu Pedigree przygotowało specjalny klips montowany na smartfonie, który zachęca psa do spoglądania prosto w obiektyw.

Na co najlepiej reagują psy? Oczywiście na smakołyki. Pomysł Pedigree wykorzystuje zainteresowanie czworonogów przysmakami Dentastix, które dbają o higienę psiej paszczy. W promocyjnych opakowaniach tych przysmaków (ich liczba jest ograniczona, więc warto się pospieszyć) znajdziemy SelfieSTIX, czyli niewielki klips, który przyczepia się do górnej ramki smartfonu, a następnie umieszcza w nim wspomniany smakołyk. Zapatrzony w niego psiak powinien przynajmniej przez moment stać nieruchomo i dać sobie zrobić wyjątkowe selfie.

pedigree selfiestix
Klips będzie pasował do każdego typu telefonu (fot. materiały prasowe)

To jednak nie wszystko. Użytkownicy mogą też pobrać bezpłatną aplikację Pedigree SelfieSTIX, wykorzystującą technologię rozpoznawania pysków, by nałożyć na fotografię szereg zabawnych filtrów. Czworonogi mogą stać się policjantami, kucharzami, czy przewodnikami safari. Aplikacja jest dostępna w Apple Store i Google Play.

Gadżet na pewno przypadnie do gustu psiarzom. Warto jednak przypomnieć, że zbyt często wykonywanie sobie autoportretów zostało oficjalnie sklasyfikowane jako zaburzenie psychiczne. Jak sprawdzić, czy jest się chorym na selfitis pisaliśmy we wcześniejszym artykule. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.