Serial „Westworld” otrzyma też grę na smartfony

22 kwietnia widzowie HBO będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu swojego popularnego serialu „Westworld”, będącego adaptacją filmu „Świat Dzikiego Zachodu” z 1973 roku. Fantastyczno-naukową produkcję uzupełni mobilna gra, która w przyszłym miesiącu ukaże się na smartfonach z iOS i Androidem. Gracze wcielą się w niej w zarządców Delos Park Training Simulation, czyli parku rozrywki, w którym goście przeżywają przygody rodem z Dzikiego Zachodu wraz z produkowanymi tam androidami.

Oficjalna data premiery gry nie została ujawniona, ale zainteresowane osoby mogą już wstępnie się zarejestrować, by nie przegapić startu produkcji oraz by zyskać wirtualne bonusy na start. Twórcy ujawnili, że do tej pory do mobilnej wersji „Westworld” zapisało się ponad 250 tys. graczy. Poniżej możecie zobaczyć fragment z rozgrywki. Widać, że w grze spotkamy też bohaterów znanych z serialu.  Całość wydaje się mocno zbliżona do „Fallout Shelter”. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.