Sprzedaż Galaxy S9 pierwszego dnia dużo niższa, niż S8

Najnowszy flagowiec Samsunga, Galaxy S9 / S9+ jest już dostępny dla koreańskich nabywców, którzy złożyli zamówienie przedsprzedażowe, jednak jego sprzedaż pierwszego dnia okazała się o około 30% niższa, niż modelu S8 / S8+ w analogicznym momencie zeszłego roku.

Jak wynika z informacji do których dotarł serwis YonhapNews, do użytkowników trzech operatorów komórkowych prowadzących przedsprzedaż nowych Galaxy trafiło 180 000 sztuk S9 i S9+, podczas gdy w zeszłym roku pierwszego dnia rozeszło się 260 000 sztuk telefonów serii S8.

Galaxy S9 / S9+ stanowi udoskonalenie i rozwinięcie modelu S8 / S8+, podczas gdy ten ostatni wprowadzał bardzo wiele nowych funkcji i możliwości w porównaniu do swojego poprzednika, S7. Ilość Sprzedanych pierwszego dnia telefonów serii S8 ustanowiła światowy rekord, nic więc dziwnego, że obecny model może mieć problemy z dorównaniem temu wynikowi.

Według źródeł branżowych, Samsung planuje sprzedać w tym roku 43 miliony sztuk serii S9. W zeszłym roku firma sprzedała 41 milionów sztuk Galaxy S8. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.