Gamingowe Porsche, sprzęt do VR-u i elektryczne samochody

Fot. Electronics Show
W Ptak Warsaw Expo zakończyły się targi Electronics Show. Firmy przez cały weekend pokazywały swoje nowe produkty. Sprawdźcie, co zwróciło naszą uwagę w podwarszawskim Nadarzynie.

LG i „gamingowe Porsche”, czyli samochód z komputerem i trzema monitorami – przerobiony na stanowisko dla graczy.

Nie zabrakło wirtualnej rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że niedługo ceny urządzeń spadną na tyle, aby można było zanurkować w wirtualną przestrzeń bez obawy o domowe finanse.

Opublikowany przez Electronics Show 13 kwietnia 2018

Organizatorzy tego typu wydarzeń chętnie nawiązują do „Gwiezdnych Wojen”. Na Electronics Show było podobnie.

Opublikowany przez Electronics Show 13 kwietnia 2018

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z elektrycznymi samochodami marki Tesla, o których już dziś w CHIP-ie wspominaliśmy.

Opublikowany przez Electronics Show 13 kwietnia 2018

I jeszcze targowa nagroda. Cyfrowy Orzeł trafił do minister przedsiębiorczości i technologii, Jadwigi Emilewicz. W zeszłym roku to wyróżnienie, przyznawane przez Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, otrzymał obecny premier, a ówczesny minister rozwoju, Mateusz Morawiecki.

Electronics Show trwał trzy dni. A za tydzień w Nadarzynie kolejne branżowe wydarzenie, tym razem będzie to Warsaw Comic Con. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.