Gmail doczeka się wkrótce nowych funkcji i zmiany wyglądu

Do administratorów zarządzających pakietami G Suite trafił dziś e-mail od Google’a, w którym został przedstawiony wstępny plan wprowadzenia zmian w wyglądzie najpopularniejszego klienta pocztowego online: Gmaila. Choć wiadomość przeznaczona dla osób zarządzających G Suite nie zawierała jakie konkretnie zmiany mają być wprowadzone, Google podkreśliło, że Gmail otrzyma wiele nowych funkcji. Zostaną one najpierw wdrożone właśnie do G Suite, natomiast aktualizacje Gmaila dla wszystkich użytkowników zostaną wprowadzone w późniejszym terminie.

W desktopowej wersji Gmaila ma np. pojawić się funkcja inteligentnej odpowiedzi (już dostępna w kliencie mobilnym tej usługi), oprócz tego przewiduje się wprowadzenie funkcji odłożenia maili na określony, ustawiony przez użytkownika czas, ponadto Gmail offline stanie się integralną częścią standardowego Gmaila online. Ta ostatnia zmiana ma być wprowadzona do czerwca 2018 roku, będzie to również oznaczać, że Gmail offline nie będzie już dostępny jako aplikacja Google Chrome.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.