Honor oficjalnym telefonem polskiej reprezentacji piłkarskiej! [prima aprilis]

Według opublikowanego 1 kwietnia komunikatu, nowym generalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej została marka Honor. Urządzenia chińskiego producenta będą miały status oficjalnych telefonów biało-czerwonych podczas zbliżających się rozgrywek mistrzostw świata w Rosji.

Nowy sponsor nie oznacza na szczęście żadnych komplikacji związanych z dotychczasowymi zobowiązaniami reklamowymi jednego z naszych czołowych zawodników. Jak mówi sam zainteresowany:

„Żaden problem. Właścicielem obu marek jest ta sama firma, więc wszystko zostaje w rodzinie. Tak czy inaczej, wyjdę z tego z honorem!”  – dodaje uśmiechając się porozumiewawczo.

W kuluarach mówi się, że o zawarcie kontraktu usilnie zabiegał trener drużyny. Ma to być podobno element nowej taktyki, w ramach której zawczasu zostaną rozładowane potencjalne zagrożenia. Taką interpretację wydają się potwierdzać wypowiedzi piłkarzy:

„Jasne, że to dobry układ! Do tej pory w każdym turnieju kończyło się na tym, że rozgrywaliśmy mecz o honor… tym razem nie będzie takiej potrzeby!”

Według nieoficjalnych informacji, w ramach nowej strategii trenera trwają poszukiwania firmy, która ma prawa do marki „Wszystko”. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.