Joanna Chlund

Fot. Joanna Chlund
Rocznik 1981. Od urodzenia mieszkam w Chorzowie; dużo mówię, jeszcze więcej "godom". Ukończyłam dwa kierunki językowe (niemiecki oraz angielski) w Kolegium

Rocznik 1981. Od urodzenia mieszkam w Chorzowie; dużo mówię, jeszcze więcej „godom”. Ukończyłam dwa kierunki językowe (niemiecki oraz angielski) w Kolegium
Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W czasie studiów prowadziłam zajęcia w szkole językowej, po studiach rozpoczęłam pracę w biurze.

Interesują mnie nowinki techniczne – staram się być w miarę na bieżąco, bo multimedia rozwijają się w tempie geometrycznym i łatwo wypaść z obiegu. Przy laptopie najczęściej siedzę z kotką na kolanach. „CHIP” stanął na mojej drodze dosyć dawno temu, uznałam go za wiarygodne źródło ciekawych informacji i chętnie zaglądam na tę stronę.

Moje hobby: wędrówki w polskich górach (samodzielnie planuję wszystko od A do Z), fotografie plenerowe i obróbka zdjęć, literatura górska i podróżnicza, wegetariańskie eksperymenty kulinarne z happy endem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.