wygraj honor 9 lite

KONKURS: przetestuj i zatrzymaj Honor 9 Lite!

Fot. Volvo
Wspólnie z marką Honor przygotowaliśmy konkurs, w którym trzech czytelników CHIP-a będzie miało okazję przetestować jeden z nowszych smartfonów producenta, podzielić się na łamach naszego portalu swoimi wrażeniami z jego użytkowania i, jeśli wypełnią wszystkie zadania, zostawić urządzenie u siebie. Co zrobić, aby zostać testerem Honor 9 Lite?

W ubiegłym miesiącu prezentowaliśmy Wam wyniki naszego testu Honora 9 Lite. Teraz macie okazję przetestować to urządzenie sami i sprawdzić, czy Wasze wrażenia pokryją się z naszymi, a potem zatrzymać urządzenie!

Jeżeli uważasz, że świetnie sprawdzisz się w roli testera smartfonu, wystarczy, że odpowiedz na poniższe pytanie:

Czego oczekujesz od smartfonu w cenie 1000 zł?

Odpowiedź wraz z zestawem informacji na swój temat (kim jesteś, czym się zajmujesz, ile masz lat itp.) należy przesłać do 9 kwietnia 2018 roku do godziny 20.00 na adres: [email protected]

Spośród zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, które naszym zdaniem najlepiej poradzą sobie z zadaniem głównym. Laureaci otrzymają do testów smartfon Honor 9 Lite, a następnie będą przesyłać nam opisy swoich wrażeń na zadany przez nas temat. Materiały te będziemy publikować na łamach portalu, uzupełniając je własnymi komentarzami. Po pomyślnym wypełnieniu wszystkich zadań, uczestnicy konkursu będą mogli zatrzymać sprzęt.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.