Motorola Moto G6 Plus wypatrzona

Motorola Moto G6 Plus będzie miała swoją premierę 19 kwietnia. Na kilka dni przed premierą najłatwiej o przecieki. Nie inaczej jest i tym razem. Moto G6 Plus pojawiła się w bazie popularnego programu testującego wydajność GeekBench. To kolejny, po tańszej Moto E5 Plus, przeciek z obozu Motoroli w tym tygodniu.

Jak na ten segment, nowa Moto G6 Plus będzie wyposażona w dość wydajny SoC (fot. gsmarena)

Uwagę zwraca przede wszystkim zastosowany procesor. Snapdragon 660 to naprawdę wydajny, 8-rdzeniowy układ, który na ogół można znaleźć w nieco bardziej kosztownych smartfonach. Do tego nowy telefon Motoroli otrzyma 4 GB RAM (chociaż ma pojawić się także wersja z 6 GB), 32 GB miejsca na dane (lub, w droższej odmianie, 64 GB). Ekran telefonu będzie miał przekątną 5,93″ i rozdzielczość FHD+. Podobnie jak poprzednik, model ten otrzyma podwójny aparat główny, w tym przypadku o rozdzielczości 12 MPix. Cena i dostępność w Polsce nie są jeszcze znane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.