W Nadarzynie koło Warszawy rozpoczęły się targi Electronics Show

Consumer Electronics Show w Las Vegas? Mobile World Congress w Barcelonie? Internationale Funkausstellung w Berlinie? W Nadarzynie wystartowały targi pod nazwą Electronics Show. Na miejscu znajdziecie tor testowy z samochodami i motocyklami elektrycznymi m.in. Tesli i BMW. Wystawcy zorganizowali także strefę kosmiczną oraz przestrzeń poświeconą „Gwiezdnym Wojnom” – z makietą statku X-Wing w skali 1:1. Są też stoiska z VR, prezentacjami naukowymi, sprzętem do wyświetlania filmów i zestawami muzycznymi. W przypadku sfery audio organizatorzy przygotowali przeszklone pomieszczenia do testowania nowoczesnych urządzeń. Nadarzyn, gdzie w halach Ptak Warsaw Expo rozpoczęły się targi Electronics Show, leży 26 kilometrów od centrum Warszawy. Bilet wstępu na jeden dzień kosztuje 20 złotych, na stronie wydarzenia możemy przeczytać, że drugi bilet jest dodawany za darmo. Ekspozycja działa od dziś do niedzieli, od 10:00 do 18:00. Więcej szczegółów – tutaj. A poniżej kilkudziesięciosekundowy spacer po targach elektroniki.

Zapraszamy na Electronics Show!

Zapraszamy do krótkiego spaceru po Electronics Show – największe targi elektroniki użytkowej. Czekamy na Was z mnóstwem gadżetów, atrakcji, konkursów oraz niespodzianek! 🙂

Opublikowany przez Electronics Show 13 kwietnia 2018

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.