Ponad 3 miliony sprzedanych kopii gry God of War

Firma zaznacza, że z wynikiem 3,1 miliona sztuk „God of War” jest tytułem z najszybciej rosnącą sprzedażą wśród gier dostępnych tylko na PS4. Od premiery minęły zaledwie dwa tygodnie. Głównym bohaterem produkcji studia Sony Santa Monica jest wojownik Kratos, zmagający się z nordyckimi bogami. Piotr Sokołowski opisywał w CHIP-ie najnowszą odsłonę gry w taki sposób:

Mimo pozornego otwarcia map i swobody kamery, gra nie jest (na szczęście) sandboxem. Zachowała swoją liniowość poprzez mocną więź z bogatą i dobrze zaznaczoną fabułą. Nie opuścimy fragmentu mapy, dopóki nie wykonamy wszystkich ważnych dla opowieści czynności, nie rozwiążemy zagadki lub nie wybijemy wszystkich wrogów. Nie brakuje też zadań pobocznych, zbierania różnego rodzaju złomu, surowców i otwierania skrzyń. Na późniejszych etapach mamy system craftingu, który pozwala na ulepszanie uzbrojenia i pancerza.

Kolory świata God of War
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.