Nokia X pokazana na krótkim filmie

Na chińskim portalu Weibo umieszczono film, który pokazuje rzekomo nowy, średniobudżetowy smartfon Nokii. Widzimy na nim głównie plecy urządzenia, na których umieszczono podwójny aparat lekko wystający poza obudowę oraz skaner linii papilarnych. Na prawej krawędzi da się zauważyć przycisk power oraz klawisze do regulacji głośności. Z uwagi na kadrowanie nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy Nokia X rzeczywiście będzie miała wcięcie w ekranie, jak sugerowały wcześniejsze plotki, ale smartfon faktycznie wydaje się mieć wąskie ramki i proporcje 18:9. Według najnowszych zapowiedzi Nokia X zadebiutuje w Chinach 16 maja, w ten sam dzień co OnePlus 6.

Nieoficjalna specyfikacja urządzenia obejmuje: 5,8-calowy ekran, procesor Helip P60 lub Snapdragon 636, 4 lub 6 GB RAM-u, 6 4 lub 128 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia kartami micro SD, podwójny aparat (12 + 13 MP) z optyką ZEISS i baterię o pojemności 3500 mAh.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.