Polskie studio pracuje nad symulatorem ciężarówki na licencji Discovery

Polskie studio Movie Games, twórca m.in. symulatora „Orbital Race”, poinformowało, że pracuje nad produkcją o roboczej nazwie „Alaskan Truck Simulator”. Symulator jazdy ciężarówką przez Alaskę (z elementami surviwalu) powstanie na licencji Discovery Licensing INC. Premiera planowana jest na przełom 2018 i 2019 roku.

Gracz wcieli się w kierowcę amerykańskiej ciężarówki, mknącej przez Alaskę. Współpraca z Discovery ma zapewnić grze hiperrealizm.

Zimowa premiera i alaskańskie klimaty – od ekranu może powiać chłodemProducent już teraz przewiduje, że poza wersją na pecety, symulator zyska także wersję na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na platformy mobilne (iOS, Android). W ramach współpracy, Discovery Licensing INC ma zaangażować się nie tylko w proces produkcji, ale także, co jest szczególnie cenne, w akcje marketingowe i promocyjne gry oraz PR.

Okazuje się, że symulatory są bardzo popularnymi grami, tu znajdziecie wiele z nich. Niektóre tytuły bywają jednak mocno zaskakujące, np. „Symulator usuwania skażeń”. W porównaniu z nim symulator jazdy śmieciarką wydaje się taki… banalny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.