Sobota na Pyrkonie w fotograficznym skrócie

Minął drugi dzień największego w Polsce festiwalu fantastyki. Niedziela to już finał wydarzenia. Naszą strefę w Bloku Gier Elektronicznych odwiedziło w piątek i sobotę wielu z was. Czytelnicy CHIP-a wzięli udział w konkursach, mieli też możliwość testowania sprzętu, który przywieźliśmy do Poznania. Tradycyjnie stoisko portalu odwiedzali też zaprzyjaźnieni cosplayerzy. We współpracy z Epsonem zorganizowaliśmy rysunkową zabawę.

Natomiast z Honorem wymyśliliśmy konkurs, w którym uczestnicy stworzyli oryginalne układy z wykorzystaniem gotowych figurek i różnorodnych elementów. Opracowaną wizję należało sfotografować.

Na naszym stanowisku można także pograć w najpopularniejsze gry testując przy tym gamingowe myszy, klawiatury i słuchawki Creative oraz monitory LG.

Podczas festiwalu premierę ma sklep CHIP-a >> chip.selino.pl – z gadżetami zaprojektowanymi przez dyrektora artystycznego portalu, Piotra Sokołowskiego.

Jeżeli jesteście w Poznaniu zapraszamy na Pyrkon również w niedzielę! | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.