Accenture otworzyło centrum technologiczne w Katowicach

Fot. Accenture

W Katowicach Accenture stworzyło Advanced Technology Center. Polskie oddziały irladzkiej firmy znajdują sie w Warszawie, Łodzi i Krakowie, a od teraz także w Katowicach. Firma do swojego katowickiego oddziału zatrudni kilkuset pracowników, m.in. programistów Javy, PHP, .NET, SAP i SQL. Ich zadaniem będzie rozwijanie oprogramowania wykorzystującego rozwiązania w chmurze, automatyzację, sztuczną inteligencję, a także metodyki DevOps i Agile. Swoje CV mogą wysyłać nie tylko doświadczeni programiści, ale także studenci i osoby po praktykach zawodowych.

— Planujemy dynamiczny rozwój oddziału i poszukujemy talentów, które chcą wspólnie z nami tworzyć katowickie centrum technologiczne Accenture. Poza bardzo dobrą ofertą benefitów pracowniczych, naszą zaletą jest też od dzisiaj przyjazne biuro, w którym wszystkie rozwiązania są ergonomiczne i zapewniają komfort pracy. — informuje w rozmowie z CHIP-em Piotr Koszek z Accenture Advanced Technology Center Poland, który odpowiada za stworzenie i rozwój katowickiego oddziału.

Katowicka siedziba Accenture ma typowo śląski klimat (fot. Accenture)
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.