Armia Krajowa testuje projektor w plenerze [WIDEO]

Po nagraniu Młodych Junaków z Krakowa utrzymanym w konwencji kinowej teraz pora na bardziej klasyczny test. W ciekawym wideo możecie zobaczyć łódzkich uczestników naszej rywalizacji pod hasłem: "Epson - mistrzowskie oglądanie". Zespół "Armii Krajowej" postanowił sprawdzić działanie urządzenia również poza domem.

Kilka dni temu pokazaliśmy wam pierwsze konkursowe wideo przygotowane przez Młodych Junaków wcielających się w role bossów narkobiznesu, którzy przygotowują się do śledzenia mundialu w Rosji. Teraz druga wideorecenzja. Jej twórcy w 3-minutowym filmie skupili się na zaprezentowaniu projektora Epsona EH-TW5400 oraz wypróbowaniu, jak działa. Zobaczcie, na co zwrócili uwagę nasi czytelnicy z Łodzi i czym różni się praca urządzenia w pomieszczeniu i na zewnątrz. Tu znajdziecie artykuł „Armii Krajowej” opisujący instalację oraz pierwsze wrażenia. W poniedziałek opublikujemy wideotest nagrany przez zespół Kozaków z Wybrzeża.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.