microsoft e3 2018

E3: Nie przegap dziś konferencji Microsoftu i Bethesdy

Fot. Gamespot

Dziś o godzinie 22.00 czasu polskiego gracze będą mogli obejrzeć stream z konferencji Microsoftu. Dzięki szefowi Xboxa, Philowi Spencerowi, który za pośrednictwem Twittera uchylił rąbka tajemnicy, wiemy już, że możemy spodziewać się zapowiedzi 15 premierowych tytułów. Chodzą pogłoski, że Microsoft zaprezentuje kontynuacje swoich największych hitów: „Halo 6”, „Gear of War 5”, „Fable 4” i „Forza Horizon 4”. Konferencję warto śledzić na żywo także, jeżeli czeka się na polskiego „Cyberpunka 2077” – według nieoficjalnych doniesień gigant z Redmond zapewnił sobie medialną promocję gry na wyłączność.

Mniej spektakularną ze względu na ilość gier, ale również obfitującą w emocje będzie konferencja Bethesdy, która odbędzie się o godzinie 3.30 nad ranem czasu polskiego. Spodziewamy się zobaczyć pierwszy pokaz „Fallouta 76”, oraz materiały z rozgrywki „Rage 2”. Jeden z przedstawicieli studia na Twitterze zdradził, że firma zapowie „więcej niż jedną niespodziankę”.

Obydwa streamy będzie można obejrzeć m.in. na poniższym kanale.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.