Empik zmienił zdjęcie profilowe na Facebooku

Przed dzisiejszą Paradą Równości, która odbędzie się w Warszawie znana sieć sprzedająca przede wszystkim książki i płyty zmieniła swoje zdjęcie profilowe na Facebooku. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się ponad 600 komentarzy. Wielu klientów jest oburzonych. Poniższy komentarz, to jeden z łagodniejszych, które udało się nam znaleźć:

Ostatnie zakupy zrobiłem wczoraj i więcej moja noga u was nie postanie za rozpowszechnianie symbolu zgorszenia społecznego! Nie pozdrawiam

Choć są też głosy poparcia:

A mnie to bardzo cieszy ze Empik wspiera ruch LGBT nam też się należy szacunek jak innym osoba tu chodzi o równość dla wszystkich a to że inny hejtują no cóż to są zwykli homofoby, bo się albo boją albo nie umieją się zaakceptować jako geje, trzeba mieć dobre poglądy na wszystko

Empik aktywnie promuje się w mediach społecznościowych, ale żaden z wpisów nie zebrał aż tylu komentarzy, co zmiana zdjęcia profilowego na FB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.