Kolumbijczycy wywożą projektor do nowej kryjówki [WIDEO]

Po instalacji projektora i aranżacji piłkarskiego studia, teraz finaliści naszej rywalizacji przygotowują wideorecenzje sprzętu Epsona. Drużyna z Krakowa, która wcieliła się w role bosów kartelu narkotykowego z Kolumbii, pozostaje w mrocznej konwencji. Co tym razem wymyśliła?

Każdy z zespołów, które weszły do decydującej fazy konkursu musi wykonać 3 zadania. Drugim z nich jest wideorecenzja testowanego urządzenia. Młodzi Junacy sprawdzają możliwości Epsona EH-TW650. Tu możecie przeczytać ich pierwszy artykuł, w którym barwnie opisywali wstępne doświadczenia z nowym sprzętem. Teraz w kinowej konwencji opuszczają dotychczasową krakowską kryjówkę i szukają kolejnej, ruszając w stronę Łagiewnik. Są emocje, ucieczka samochodem, no i mecz. Bo we wszystkim, przypomnijmy, chodzi o zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Sportowe wydarzenie rozpocznie się w Rosji 14 czerwca. A nasi finaliści przygotowują się do oglądania spotkań Polaków z użyciem zaawansowanych projektorów. Poniżej możecie obejrzeć wideo nagrane przez Młodych Junaków zatytuowane „The Epsons”, a w najbliższych dniach opublikujemy jeszcze filmowe recenzje Kozaków z Wybrzeża i „Armii Krajowej”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.