Nagość w wannie – w Cyberpunku 2077

O ten aspekt produkcji przygotowywanej przez CD Projekt RED jednego z szefów firmy, Adama Badowskiego, zapytał serwis Polygon. Członek zarządu warszawskiego przedsiębiorstwa (przy okazji absolwent filozofii) odpowiada:

– Nagość jest dla nas ważna z jednego powodu. To cyberpunk, więc ludzie modyfikują swoje ciała. Zatem ciało nie jest już sacrum, to profanum. Ponieważ ludzie modyfikują wszystko, tracą połączenie z ciałem, z mięsem. I dlatego musimy używać nagości w wielu sytuacjach – argumentuje Badowski.

Ponoć w jednej z misji ma pojawić się scena, w której gracze zobaczą nagie ciało porwanej dla okupu kobiety, leżące w wannie pełnej lodu. Podczas zamkniętego pokazu na targach E3 intymne części ciała zostały wypikselowane. Co ciekawe, intymna scena, także w wannie, znalazła się w „Wiedźminie 3”. Kilka dni temu pisaliśmy w CHIP-ie, że zwiastun „Cyberpunka” pokazany w Los Angeles ma 11 milionów odsłon. Dziś klip przebił już 12 milionów.

Adam Badowski, członek zarządu CD Projektu (fot. Twitter)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.