T-Mobile zmienia zasady roamingu w UE

Według informacji prasowej T-Mobile nie wprowadzi żadnych dodatkowych opłat za połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y. Dla obecnych klientów nie zmienią się również zasady rozliczania transmisji danych w roamingu. Natomiast każdy z przyszłych i obecnych abonentów T-Mobile po podpisaniu nowej umowy od 1 lipca otrzyma 1 GB pakietu internetowego do wykorzystania na terenie UE, bez jakichkolwiek opłat. Po przekroczeniu limitów danych w roamingu (dla każdej taryfy są one inne) klienci operatora muszą się liczyć z naliczeniem 14,91 zł za 1 GB internetu.

Osoby korzystające z usług prepaid, mające nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet danych na okres minimum 30 dni, otrzymają co miesiąc do wykorzystania na terenie UE pakiet 100 minut na połączenia przychodzące i wychodzące, 50 SMS-ów a także 500 MB internetu. Po przekroczeniu limitu zostanie zastosowana opłata 14,91 zł za 1 GB.
Wyższe koszty roamingu dotkną tylko klientów przebywających poza Polską przez dłuższy czas, a korzystających z zarejestrowanego w Polsce telefonu. T-Mobile jest ostatnim operatorem, który zdecydował się od 1 lipca wprowadzić dopłaty do roamingu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.