Testujący projektor Epsona Kozacy z Wybrzeża wyjaśniają, skąd się wzięli [WIDEO]

Przed wami trzecie nagranie w ramach rywalizacji: Epson - mistrzowskie oglądanie. Czytelnicy CHIP-a sprawdzają działanie projektora, który ma posłużyć do śledzenia piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Wydarzenie rozpoczyna się już w czwartek.

Mieliście do tej pory okazję obejrzeć wideorecenzję projektora EH-TW650 przygotowaną przez ekscentryczny zespół Młodych Junaków oraz test Epsona EH-TW5400 nagrany przez „Armię Krajową”. Teraz produkcja Kozaków z Wybrzeża, którzy poza użytkowym opisem modelu EH-TW5650 i sprawdzeniem go w praktyce, wyjaśniają zagadkę nazwy swojej drużyny. I tu, podobnie jak w przypadku „Kolumbijczyków”, mamy trop filmowy. Wideo poniżej – a w konkursie pojawią się jeszcze recenzje w formie artykułów podsumowujące poszczególne testy. Opublikujemy je w CHIP-ie w najbliższych dniach. Mundial tuż tuż, projektory mają pomóc w komfortowym oglądaniu m.in. meczów, jakie polska reprezentacja rozegra w Rosji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.