logo Xiaomi

Xiaomi Mi A2 pojawił się w sieci

Pracujący na Android One Xiaomi Mi A1 osiągnął niemałą popularność. Jego następca właśnie pojawił się w sieci. W szwajcarskim sklepie internetowym można zobaczyć nowy model Xiaomi – Mi A2. Wygląda na to, że chińska firma nie napracowała się za bardzo nad jego powstaniem, bo urządzenie ma specyfikację właściwie identyczną co Mi 6X. Różnica sprowadza się głównie do czystego Androida.

Xiaomi Mi A2 specyfikacją bardzo przypomina Mi 6X. Nagłe pojawienie się telefonu w szwajcarskim sklepie odsłania nam poniekąd datę premiery.

Sprzedaż dostępnego w trzech wersjach kolorystycznych Mi A2 wystartuje 8 sierpnia. Będzie to smartfon wyposażony w ekran 5,99″ FullHD+, napędzany Snapdragonem 660 i z 4 lub 6 GB pamięci RAM na pokładzie. Jak na swój segment cenowy interesujące mogą być aparaty: podwójny (12 MPix + 20 MPix) główny i pojedynczy przedni (20 Mpix). Bateria ma pojemność 3010 mAh.  Cena za podstawową wersję (4 GB RAM / 32 GB) została ustalona na poziomie 290 franków szwajcarskich (około 1072 zł). Model najdroższy (6 GB RAM / 128 GB) to już wydatek 370 franków szwajcarskich, co przekłada się na około 1375 zł.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News