android p

Android P coraz bliżej

Kto nie boi się ryzyka, może testować wersję Beta 3

Google ogłosiło, że można już pobierać betę 3 najnowszego Androida P, systemu który powinien zadebiutować ostatecznie jeszcze tego lata. Beta 3 nie zawiera jeszcze wszystkich spodziewanych nowości, ale jest już na tyle stabilna, że najbardziej dociekliwi (i niecierpliwi) użytkownicy będą mogli przetestować jej działanie. Lista urządzeń, na które można pobrać Androida P jest na razie krótka i obejmuje Essential Phone’a, Nokię 7 Plus, OnePlus 6, Sony Xperię XZ2, Vivo X21 i X21 UD, Xiaomi Mi Mix 2S oraz, co nie dziwi, wszystkie wariacje Google Pixel.

Informacja o becie jest jednak ważniejsza dla developerów, którzy będą dzięki niej  mogli sprawdzić, jak z Androidem P poradzą sobie już istniejące appy.

Brawo Nokia! Czasy smartfonów Lumia z wiecznie niszowym Windows Phone na szczęście już minęły. Nowe telefony tego jakże zasłużonego producenta to już pełnokrwiste urządzenia z Androidem. Nokia 7 Plus to smartfon w eleganckiej obudowie z miedzi, z solidnym, nowoczesnym, podwójnym aparatem z optyką firmy Zeiss. Do tego ekran o wysokim kontraście, proporcjach18:9 i rozdzielczości Full HD+. Wszystko to sprawia, że ​​Nokia 7 Plus dość odważnie rozpycha się wśród najlepszych smartfonów średniej klasy.

OnePlus 6 w testach zabłysnął świetnym wyświetlaczem OLED, długim czasem pracy na baterii oraz wysoką wydajnością. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, nowy model nie jest wykonany z aluminium, ale za to jego jest chroniony przez Gorilla Glass 5. Jeśli szukacie alternatywy dla innych topowych modeli za cenę, za którą konkurencja wyprzedaje zeszłoroczne modele to OnePlus 6 ma sporo do zaoferowania.