Premiera Xiaomi Mi Max 3

Zgodnie z zapowiedziami producenta dziś na rynku chińskim pojawił się smartfon Xiaomi Mi Max 3,  o którym już wcześniej kilka razy pisaliśmy.  Na razie nowy model sprzedawany jest wyłącznie w Chinach, ale jest kwestią czasu, kiedy pojawi się w sklepach w Europie. Ceny wyglądają całkiem przyjemnie, choć nie jest to smartfon  z wysokiej półki, raczej solidna klasa średnia. Xiaomi Mi Max 3 z 4 GB pamięci RAM i 64 GB miejsca na dane  w Chinach kosztuje 1699 juanów (ok. 930 złotych), wersja z 6 GB RAM-u i 128 GB miejsca na dane jest niewiele droższa i kosztuj 1999 juanów (ok. 1100 złotych).

Reklama

Przyszłych klientów Xiaomi Mi Max 3 może skusić duży ekran, 6,9 cala i rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2160 pikseli), wygodny do oglądania filmów czy surfowania w sieci, o ile polska cena zostanie utrzymana na podobny poziomie, jak cena na rynku chińskim. Można się tego spodziewać (choć pewności brak), zważywszy na cenę starszego modelu, którą znajdziecie tutaj.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.