Acer

Acer: futurystyczny fotel gamingowy oraz laptopy z nowymi układami Intela i NVIDII

Fot. krzysztof bogacki
Acer do Berlina przywiózł między innymi odświeżoną serię laptopów Predator wyposażonych w nowe karty graficzne NVIDII. Są też zestawy do wirtualnej rzeczywistości StarVR One i OJO 500 oraz stanowisko gamingowe, które przypomina statek kosmiczny. Poniżej nasza fotorelacja z IFY.

Dla użytkowników lubiących wygodę i mobilność Acer przygotował laptop Swift 5 z 15,6-calowym ekranem i metalowym wykończeniem, ważący niespełna kilogram.

Kolejne urządzenie – All-in-One Aspire Z 24 z 23,8-calowym bezramkowym wyświetlaczem IPS Full HD, który jest dostosowany do współpracy z asystentami głosowymi Microsoftu i Amazonu.

Najciekawszą niespodzianką konferencji Acera był Predator Thronos. To nie komputer a samodzielne stanowisko gamingowe z systemem wibracji umożliwiające podłączenie 3 monitorów. Wyglądem przypomina pojazd z filmów science-fiction.

Sprawdziliśmy – Predator Thronos niestety nie umożliwia podróżowania w czasie. Chyba że uruchomimy na nim „Assassin’s Creed: Origins”…

Tu piszemy szerzej o nowych urządzeniach Acera pokazanych w Berlinie >> | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.