Allegro smart – kupuj i nie płać za przesyłkę

Allegro Smart to nowa usługa popularnego serwisu zakupowego. Za 49 złotych rocznej opłaty nabywca nie zapłaci za 365 wysyłek różnych towarów. Druga opcja to opłata 39 zł za pół roku. W ramach usługi bezpłatne będą również zwroty za pomocą paczkomatów i obsługiwanych przez Pocztę Polska. Jednocześnie osoby, które zdecydują się wykupić tę usługę będą mieć dostęp do strefy specjalnych okazji i dostaną 10 monet Allegro na start. Monety Allegro to wirtualne punkty, otrzymywane podczas wszystkich zakupów w serwisie, które można wykorzystać podczas kolejnej transakcji. W ramach Allegro Smart kupujący będzie mógł też liczyć na zwrot pieniędzy za nietrafiony zakup w ciągu dwóch dni.

Reklama

W ramach promowania usługi Allegro oferuje możliwość odstąpienia od umowy przez 30 dni i zwrot całej opłaty. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Allegro. 

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.