Ile zniesie NIEPANCERNY smartfon…? [WIDEO]

W ramach Letniej Akcji Testów Outdoorowych postanowiliśmy sprawdzić, na ile odporne są zwyczajne, nie pancerne smartfony. Dwa modele LG są przez producenta reklamowane jako zgodne z normą MIL-STD 810G, która wymaga przejścia 14 dość restrykcyjnych testów.

Testy testami, a życie życiem, dlatego postanowiliśmy sprawdzić w praktyce, na co można sobie pozwolić mając w kieszeni jeden z takich smartfonów. Jako poligon testowy wybraliśmy tor przeszkód, na którym trenuje specjalizująca się w biegach ekstremalnych poznańska grupa sportowa Dirty Sparrows.  Szczęście nam sprzyjało – tego dnia padał deszcz, który dodał naszym bojom na torze zdecydowanie więcej emocji. Wiemy już jak smakuje błoto, mokre zielsko i że mokre drewno jest bardzo, bardzo śliskie. Pokonaliśmy ściankę, przebiegaliśmy po równoważni, czołgaliśmy się pod zasiekami i pełzaliśmy w błocie. Telefony w naszych kieszeniach były mokre i ubłocone, non stop obijały się o drewno, były ściskane i zginane, a kilka razy „amortyzowały” nasze upadki… Jak to zniosły? I jak znieśliśmy to my? Zobaczcie!

Podziękowania dla Dirty Sparrows! Zazdrościmy formy i będziemy odwiedzać częściej!
Więcej o testowanych telefonach: LG Q7 i LG G7 ThinQ.

Reklama

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.