Sony Xperia XZ3

NEWS: tak ma wyglądać Sony Xperia XZ3

Grafika, którą widzicie to render prasowy nowego smartfonu z Tokio, czyli symulacja wyglądu urządzenia przygotowana dla dziennikarzy. Z obrazu wynika przede wszystkim to, że firma pozostaje w modelu Sony Xperia XZ3 przy pojedynczym tylnym aparacie. Mimo to, producent może zaskoczyć użytkowników, bo, jak wiemy, ma od niedawna w dyspozycji nowoczesny moduł fotograficzny o rozdzielczości 48 MP. O sensorze CMOS IMX586 pisaliśmy miesiąc temu i wtedy już spekulowano, że matryca ma szansę trafić najpierw do nowego flagowca z serii Xperia XZ. Na tylnym panelu XZ3 uwagę zwraca też nieco niżej niż zwykle umiejscowiony czytnik odcisków palców. A z przodu? Brak notcha. Oprócz tego: wąskie ramki i zakrzywiona krawędź ekranu. Nieoficjalna specyfikacja telefonu wygląda tak:

  • procesor Snapdragon 845
  • 6 GB RAM-u
  • 128 GB pamięci
  • bateria 3240 mAh
  • ekran FULL HD+ 5,7”.

Według naszych informacji, Sony Xperia XZ3 będzie prawdopodobnie miała premierę w trakcie targów IFA w Berlinie lub tuż przed ich początkiem. Wydarzenie branżowe wystartuje 31 sierpnia i potrwa do 5 września. Do stolicy Niemiec pojadą dziennikarze CHIP-a.

Render przedstawiający Sony Xperię XZ3 (graf. Mysmartprice)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.