Revolut: rekordowa liczba Polaków zaufała firmie

Revolut, aplikacja umożliwiająca bezpłatne przelewy międzynarodowe, pojawiła się w Polsce w marcu tego roku. I od początku cieszyła się sporą popularnością, ale wakacyjne miesiące spowodowały, że liczba polskich klientów Revolut wzrosła o 50 tysięcy. Idąc za ciosem Revolut uruchomiło więc promocję i swoje rozdaje karty za darmo. Wystarczy do końca sierpnia pobrać aplikację, by otrzymać link promocyjny, a potem bezpłatną kartę Revolut. Promocja dotyczy tylko osób, które wcześniej nie korzystały z usług Revolut i wymaga wcześniejszego zasilenia konta kwotą 20 zł.

Reklama

W całej Europie Revolut ma już ponad 2 mln użytkowników. Najwięcej jest ich we Francji i Wlk. Brytanii. Polska znalazła się na trzecim miejscu. Revolut to wirtualny „portfel”, który pomaga uniknąć opłat związanych z przewalutowaniem. Do konta w aplikacji możemy zamówić kartę, która teraz w promocji jest bezpłatna.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.