Rozpoczął się The International

Fot. Valve

W kanadyjskim Vanvouver rozpoczął się turniej The International z imponującą pulą nagród 24,8 miliona dolarów (około 94 miliony złotych). Najlepsza spośród 16 drużyn otrzyma do podziału 10,8 miliona dolarów (ponad 40 milionów złotych). Rozgrywki potrwają do soboty, 25 sierpnia. Można je śledzić także w języku polskim na kanałach Tomasza Bandita Borysa i Dota2.pl.

— Nasza transmisja będzie pierwszą taką w historii polskiej „Doty 2” — mówi w rozmowie z CHIP-em Michał Gdowski. — Mecze komentujemy z profesjonalnego studia z centrum Warszawy, ale w nieformalnym stylu. Innymi słowy będzie tu można znaleźć wszystko: znane postacie (nie tylko zwiżanę z „Dotą”), atrakcje, konkursy, wygłupy, żarty i wszystko jest w bardzo luźnej formie. Postaramy się nawet trafić do osób, które nie bardzo znają się na „Docie” a włączą stream z czystej ciekawości — dodaje komentator.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.