Galaxy Note 9

Słuchawki AKG w zestawie z Galaxy Note 9

Na powyższym zdjęciu widzicie dodatek do debiutującego dziś flagowca z Seulu. W Holandii użytkownicy, którzy zamówią Galaxy Note 9 w przedsprzedaży, mają dostać jeszcze słuchawki AKG (warte 1100 złotych) i etui do telefonu. Pojawiły się też nadal nieoficjalne ceny z Wielkiej Brytanii, które mniej więcej pokrywają się z wcześniejszymi przeciekami. Słabsza wersja miałaby kosztować 900, mocniejsza – 1100 funtów. Ceny w Polsce powinny kształtować się odpowiednio na poziomie: 4300 i 5400 złotych. Jest też kolejna wiadomość w sprawie rysika Galaxy Note 9. Narzędzie ma być sprzedawane również jako osobne akcesorium w różnych kolorach, dzięki czemu użytkownik wybierze barwę, jaka mu odpowiada. W zapowiadających reklamach Samsung pokazywał żółty S-Pen z niebieskim smartfonem. Wiadomo także, co akurat logiczne w nawiązaniu do rozbudowanych funkcji gadżetu, że rysik ma mieć własny akumulator, który po 40-sekundowym ładowaniu popracuje 30 minut.

Więcej o dzisiejszej premierze piszemy tutaj, domyślając się m.in. gamingowego charakteru Galaxy Note 9. Start wydarzenia w Nowym Jorku o 17:00.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.